Пазарувай с до -25% намаление

Спирачна течност - онлайн магазин

Спирачна течност
Пазарувай онлайн 24/7

ТОП производители

star star star star star
Поръчките и данните са на кирилица, за разлика от други сайтове G
Mihal Milev
Mihal Milev
11 June 2026
star star star star star
Привет на всички . Поръчах си комплект тампони на двигателят за BMW Е60 , в случаят на марката Corteco. Когато дойдоха първото впечатление което ми направиха бяха самите кутии, те бяха отваряни и не бяха запечатани . Когато извадих първият за преглед , от първото си впечатление установих,че е твърде нажулен/надраскан , както се вижда и на снимката . При преглед на втория положението вече беше по трагично, защото тампонът беше нездравословно омаслен, което е абсурд за нов тампон. Веднага направихме обратна връзка и продавачът на тези тампони беше коректен и каза , че ще ми поръчат нови и мога да отида да ги взема лично , понеже попитах кога могат да дойдат най скоро поради предстоящ ремонт. На следващия ден отивам на място , и още преди да стигнем до прегледа на "новите заменени тампони" , виждам отново отваряни кутии . Казвам на консултанта ,че имам чувството, защото ми дава същите от предния ден и ако е така ще им направя рекламация. Вадим първият и какво да видя , същите следи от нажулено, отдолу и надраскано , като следи от леглото в което самият тампон си ляга при монтажа. Оглеждам другия , той същото нещо , само че с едвам долувими кафяви петна , съответно от масло разбира се. Директно казах на момчето, че това са същите тампони от предния ден според мен, като единия е почистван от маслото което имаше , но при по щателно оглеждане се виждаха петна от масло . Той ми обяснява, че сега ги отваря и транспортната хартия не може пак да ги увиела по същия начин (това е абсурдно, хартията и при двата беше не типично омаслена). Попитах го къде имат щампа или номер ,защото аз не откривам , понеже търсех белези и детайли за автентичност, той ми казва че незнае къде се произвеждат и нямат такива неща , а относно видът им така били и ОЕ тампоните , даже тези били хубави. Разбира се не взех за 2ри път тези рециклажи или ментата, и мисля че това ще е полезно и за други да внимават на тези стоки , защото не сме за цакане , това са си сериозни неща и се плаща за тях , не са като продукт пред изтичащ или вече изтекъл срок на годност, да си рече човек айде ще го взема на промоция е, утре пак съм в магазина за друго. G
Preslav Valentinov
Preslav Valentinov
11 June 2026
star star star star star
Доволен съм от покупката ! G
borislav davidkov
borislav davidkov
11 June 2026
star star star star star
Потребителят не е написал отзив, а направи само оценка. G
RADO YOVCHEV
RADO YOVCHEV
11 June 2026
star star star star star
Потребителят не е написал отзив, а направи само оценка. G
Георги Николов
Георги Николов
10 June 2026
star star star star star
Потребителят не е написал отзив, а направи само оценка. G
ilian petrov
ilian petrov
10 June 2026